+420 731 476 698
+420 731 476 638

info@echolab.cz

košík je prázdný

Balmea Protec Bag: regenerační balzám na ruce, do dávkovače, 700ml; 1ks

Kod: BOC1500020

Tisk
Jemně parfemovaný, vydatný krém na ruce. Vhodný pro každodenní ošetřování pokožky rukou, především po pracovním zatížení. Určen pro normální a suchou pokožku. Obsahuje složky, které udržují pokožku ve výborné kondici – Lanolin, Glycerin, Panthenol a extrakt Aloe Barbadensis.

Základní cena189,00 Kč
Prodejní cena228,69 Kč
Popis

Uzavřený systém představuje inovaci produktů určených na hygienu rukou. Přináší více čistoty a hygieny díky speciálnímu obalu s jednocestným ventilem. Systém se skládá z přípravků ve speciálních sáčkových obalech (Bag) a k nim kompatibilních dávkovačů, které jsou těmto přípravkům \"šité na míru\". Díky této inovaci získává hygiena rukou nový rozměr a oproti standardním produktům přináší mnohé výhody:

-jednoduchá manipulace

-šetří čas

-odpadá riziko záměny

-bez rizika kontaminace obsahu

-ekologické řešení

-záruka kvality a účinnosti

-ekonomický

Bag Closed system představuje kompletní nabídku produktů v Bagu, které všechny lze vložit do našich dávkovačů. Nabídka produktů zahrnuje nejnovější poznatky z oblasti péče o ruce (mytí, dezinfekce, regenerace) a je určen pro všechny provozy, které kladou zvýšené nároky na čistotu a dezinfekci. Je na Vás, jakou skladbu produktů a dávkovačů si navolíte. K dispozici máte tekuté mýdlo, tekutou gelovou dezinfekci a regenerační krém. Kombinací těchto přípravků nebo i jejich používáním jednotlivě zabezpečíte na svém pracovišti maximální ochranu před šířením infekčních nákaz, kde hlavním vehikulem jsou kontaminované ruce.

Jednotek v balení: 1ks